Додайте заголовок

7 – 15 травня цього року відбувся фінальний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України  – одного з наймасштабніших юнацьких інтелектуальних змагань країни.  Учасники наукового івенту презентували 1187 дослідницьких проєктів у 69  наукових секціях. Юні дослідники демонстрували власноруч розроблені мобільні застосунки, ділилися поглядами на дружні до природи технології, доводили свою креативність у способах підходу до проблеми, виборі методів дослідження та представленні результатів.

На відкритті заходу конкурсантів привітав  Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий, який подякував учасникам змагання за їх підтримку в собі жаги до пошуку, досліджень і творчості, за стійкість, допитливість і небайдужість, а також побажав їм ніколи не здаватись, ставити перед собою амбітні цілі, бути відданими цінностям свободи, гідності та права, які захищають наші воїни сьогодні на фронті.

До привітань учасників інтелектуального змагання доєдналась і амбасадорка конкурсу відома телеведуча каналу 1+1 Алла Мазур. У своїй промові вона висловила побажання, щоб наша обдарована молодь зростала, креативила й робила винаходи, дивувала світ знаннями, била ворога несподіваними ідеями та вселяла віру в те, що Україна стане східноєвропейським економічним тигром.

Чернігівську область на конкурсі-захисті презентувала команда з 36 учнів-членів Чернігівського територіального відділення МАН України, з яких 17 отримали дипломи переможців.

Найкращі результати серед членів команди продемонстрували учениця Прилуцького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 6 (ліцею № 6) Прилуцької міської ради Чернігівської області Скиба Ольга з роботою «Творчість Олесі Вакуленко як прояв національної самобутності» у науковій секції «Теорія, історія мистецтв та арткритика» й ліцеїсти Комунального закладу «Чернігівський обласний науковий ліцей» Чернігівської обласної ради Жаров Іван з роботою «Доба бронзи на Чернігівщині (за матеріалами поселення Киселівка-3)» у науковій секції «Археологія» та Попелюх Ангеліна з роботою «Особливості жіночого портретування в романі Оксани Забужко “Музей покинутих секретів ”» у науковій секції «Українська література».

Постер до дослідницького проєкту «Сучасні агрокліматичні умови вирощування озимих культур на Чернігівщині» у науковій секції «Метеорологія та кліматологія» учениці Чернігівського колегіуму № 11 Чернігівської міської ради Чернігівської області Руденко Анни визнано найкращим на онлайн виставці постерів дослідницьких проєктів конкурсантів.

Вітаємо усіх фіналістів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України  із завершенням інтелектуального випробування, а переможців – з досягнутим успіхом.

Дякуємо усім науковим керівникам конкурсантів, енергія та витривала праця яких, дозволила відкрити юним дослідникам для себе світ науки та реалізувати творчі здібності.

Бажаємо усім миру,  досягнення поставлених цілей та успішної реалізації наукових проєктів.

4
5
1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *