Клуб з розвитку мисленнєвих навичок “НавКОЛОмислення”
НЦ МАНУ запрошує здобувачів освіти до проєкту лабораторії з розвитку критичного мислення – клубу з розвитку мисленнєвих навичок “НавКОЛОмислення”.
Клубні зустрічі у форматі інтерактивних практичних занять відбуватимуться один раз на місяць / 17.00-20.00.
Кожна подія матиме окрему форму реєстрації.
До клубу запрошують долучитися здобувачів освіти 12-18 років.
За активну взаємодію під час воркшопів учасники отримуватимуть сертифікати.
Третє заняття відбудеться
20 грудня “Чари українського Різдва: подорож у світ символів, традицій та цінностей”
Реєстрація за покликанням
Кіберперегони European CyberRace – 2024
У рамках участі у кіберперегонах European CyberRace – 2024, які цьогоріч відбуваються у співпраці McLaren та Cisco, Мережні академії Cisco Національного центру аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова, Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, ВСП «Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара» запрошують здобувачів освіти віком від 14 років долучитися до підсумковому вебінару «Learn-a-Thon CyberRace – 2024», який відбудеться 3 грудня 2024 року.
ПРОГРАМА ПІДСУМКОВОГО ВЕБІНАРУ «LEARN-A-THON CYBERRACE – 2024» 3 грудня 2024 року, 14:00 – 15:00
– Підсумки участі здобувачів освіти у «LEARN-A-THON CYBERRACE – 2024», оголошення переможців та призерів.
– «Знайомство з Харківським ІТ Кластером: нові можливостідля студентів».
– «Віртуалізація та хмарні сервіси – погляд фахівця».
Реєстрація учасників підсумкового вебінару
Національний конкурс комп’ютерних проєктів «INFOMATRIX UKRAINE 2025»
15-16 березня 2025 року Національний авіаційний університет у співпраці з КЗПО «Київська Мала академія наук учнівської молоді» проведе – Національний конкурс комп’ютерних проєктів «INFOMATRIX UKRAINE 2025».
Мета: об’єднати комп’ютерні проекти, робототехніку та хакатон, зібрати молодих ентузіастів, які цікавляться IT-сферою, синергія найталановитішої молоді ІТ з України та світу, просування професійної досконалості, сприяння міжкультурному діалогу. В рамках конкурсу відбувається відбір до участі у Світовому фіналі Міжнародного конкурсу комп’ютерних проєктів «INFOMATRIX» м. Бухарест, Румунія. (World Final International computer project contest “INFOMATRIX”).
Для участі у змаганні учасники повинні представити власні завершені проєкти в галузі інформаційних технологій, програмування, апаратного управління, робототехніки. Подача заявок на участь триватиме до 00:00 16 лютого 2025 року. Реєстрація за посиланням
Національний конкурс комп’ютерних проєктів «INFOMATRIX UKRAINE 2025»
15-16 березня 2025 року Національний авіаційний університет* у співпраці з КЗПО «Київська Мала академія наук учнівської молоді» проведе – Національний конкурс комп’ютерних проєктів «INFOMATRIX UKRAINE 2025». Мета: об’єднати комп’ютерні проекти, робототехніку та хакатон, зібрати молодих ентузіастів, які цікавляться IT-сферою, синергія найталановитішої молоді ІТ з України та світу, просування професійної досконалості, сприяння міжкультурному діалогу. В рамках конкурсу відбувається відбір до участі у Світовому фіналі Міжнародного конкурсу комп’ютерних проєктів «INFOMATRIX» м. Бухарест, Румунія. (World Final International computer project contest “INFOMATRIX”).
Для участі у змаганні учасники повинні представити власні завершені проєкти в галузі інформаційних технологій, програмування, апаратного управління, робототехніки. Подача заявок на участь триватиме до 00:00 16 лютого 2025 року. Реєстрація за посиланням
Переможці змагань отримають призи та подарунки від організаторів та партнерів заходу. Всі учасники та педагогічні керівники отримають сертифікати про участь. Відповідно до умов проведення кращі проєкти отримають право представляти Україну у Світовому фіналі у м. Бухарест, Румунія 22-26 травня 2025 року.
Лекція “Фізіологія сну: Чому ми спимо та як це впливає на наш мозок і тіло?”
Науково-популярні лекції в межах Всеукраїнського освітнього проєкту «День з професором»
Фахова студія «Професійний тест-драйв для підлітків»
Лабораторія “Культурної освіти та гуманітарних дисциплін” Національного центру “Мала академія наук” продовжує 3 сезон фахових студій «Професійний тест-драйв для підлітків».
Час – 17.00-18.30
Де – онлайн зустріч – платформа зум, комунікаційна площадка – гугл клас.
Про що піде мова:
Всеукраїнський конкурс учнівських робіт «Міжнародне гуманітарне право та права дитини в умовах війни»
Кіровоградська Мала академія наук учнівської молоді оголошує про Всеукраїнський конкурс учнівських робіт «Міжнародне гуманітарне право та права дитини в умовах війни».
Співорганізаторами конкурсу є Товариство Червоного Хреста України та Центральноукраїнський національний технічний університет.
Запрошуємо до участі здобувачів освіти 6-11 класів, які є мотивованими, креативними та бажають займатися науковою діяльністю.
Конкурс проводиться у 2-х номінаціях: творчі науково-пошукові роботи та соціальний відеоролик.
Етапи проведення:
- перший етап – до 22 листопада 2024 р. – підготовка конкурсних робіт у закладах освіти і реєстрація їх за посиланням
- другий етап – заочне оцінювання конкурсних робіт до 30 листопада 2024 р.;
- третій етап – проведення підсумкової науково-практичної конференції – в он-лайн режимі (04-05 грудня 2024 р.), оцінка робіт відповідно до критеріїв оцінювання, визначення переможців та лауреатів Конкурсу – до 12 грудня 2024 року.
Детальніше про умови участі у Конкурсі на сайті Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді
Курс з мистецтвознавства “Women’s art. Жіноче мистецтво: перевідкриття”
Національний центр “Мала академія наук України” з 11 по 27 листопада 2024 року планує проведення курсу “Women’s art. Жіноче мистецтво: перевідкриття” у межах Всеукраїнської профільної школи з мистецтвознавства Малої академії наук України.
Курс присвячено історії жіночого мистецтва XX-XXI століть та його художній мові. Сьогодні в багатьох інституціях Європи жіноче мистецтво “перевідкривають” для світу, аналізують, пишуть про нього дослідження та показують на багатьох виставках. Ним захоплюються. Ми подивимось чи справді є якесь відмінне від чоловічого “жіноче мистецтво”? Що таке феміністичний art та для чого існує насправді? Як women’s art розвивається в Україні та хто є його представницями?
Зареєструватися на курс можна за покликанням до 10 листопада.
Клуб з розвитку мисленнєвих навичок “НавКОЛОмислення”
Лабораторія з розвитку критичного мислення Національного центру “Мала академія наук України” запрошує здобувачів освіти 13-18 років долучитися до клубу “НавКОЛОмислення” та посилюватися у м’яких навичках через взаємодію та взаємонавчання.
- спільнота мотивованих до (само)пізнання і (само)розвитку хлопців і дівчат;
- екологічний простір для вільної думки і слова, пошуку і зростання, розуміння і сенсотворення;
- тематичні зустрічі у форматі інтерактивних практичних занять;
- тренування критичного, креативного, аналітичного мислення, філософського міркування, аргументації власної думки, майстерності мовлення, активного слухання, запитування, наукової дискусії та рефлексії; розвиток емоційного інтелекту, уміння ефективної комунікації, командної співпраці, вирішення проблемних задач;
- мережування та інтелектуальне приятелювання ровесників, для яких мислення є мистецтвом
Клубні зустрічі організуються щомісяця на платформі Zoom.