Національний конкурс комп’ютерних проєктів «INFOMATRIX UKRAINE 2025»
Спецкурс «Машинне навчання з використанням мікрокомп’ютерів»
Онлайн – курс «Ну і як це довести?»
Запрошуються учні 9 – 11 класів.
Коли: щосереди, з 17:00 до 18:00, дата старту курсу 29 січня 2025. Усього 6 занять, домашні роботи та фінальна контрольна робота. Як: онлайн, через платформи Zoom та Google Classroom. Зареєструватися можна за покликанням
Курс «Політичні студії»
Старт: 27 січня, понеділок, 16.00-17.00.
Інші заняття відбудуться: 28, 30, 31 січня з 16.00 до 17.00, а також фінальне тестування та підсумкова дискусія 31 січня з 17.00 до 18.00. Передбачається виконання двох невеликих самостійних робіт із прикріпленням їх у Google classroom. Тим, хто успішно пройде курс, буде видано сертифікат.
Як: онлайн, через платформу Zoom та Google Classroom
Лектори: Марія Назаренко, кандидатка філософських наук, методистка лабораторії інноваційного змісту освіти НЦ МАНУ, Віталій Щепанський, кандидат філософських наук, методист відділу освітніх програм НЦ “МАНУ”, Олександр Качура, кандидат філологічних наук, спеціаліст з комунікацій, журналіст
Доступ до відповідних електронних ресурсів буде надісланий учасникам на електронні адреси, зазначені під час реєстрації.
Інтерактивна лекція «Борис Антоненко-Давидович. Як ми говоримо – так ми і діємо, як мислимо – так і живемо»
Запрошуємо педагогів та учнів до інтерактивної лекції «Борис Антоненко-Давидович. Як ми говоримо – так ми і діємо, як мислимо – так і живемо» у межах культурологічної вітальні «Постать. На тлі доби».
Чи маєте книгу «Як ми говоримо» у своїй бібліотеці «прочитаних» чи «планованих до читання»?
Як багато вам відомо про її автора та його внесок до літературної спадщини?
Хочете дізнатися, як людина без вищої філологічної освіти стала велетом української культури, лицарем і оборонцем українського слова?
Приходьте відкривати сторінки національної мовознавчої історії разом.
Подія відбудеться онлайн 29 січня / 17.00 – 19.00 /на платформі Zoom
Тренінг “Європейський союз та Україна: компетентний учень”
Курс «Основи обчислювальної математики на Python» для учнів 9-11 класів
Мета програми – формування в учнів уміння використовувати знання з математики та мови Python для розв’язування математичних та фізичних задач, які не можна розв’язатианалітично. Ознайомлення на практиці з чисельними методами, які лежать в основі сучасних технологій
Примітивні типи даних у мові Python, цикли та умовні оператори, списки та базові операції з ними, функції, арифметичні та логічні оператори, оператори порівняння.
Цикл онлайн-лекцій «Просто про складне: наука дітям»
ІІ Київська міжнародна науково-практична конференція «Молодіжні наукові дослідження та практичні рішення в сфері національної безпеки та оборони»
ХХІІІ Всеукраїнська конференція-конкурс науково-дослідних робіт «ЗОРЯНИЙ ШЛЯХ»
Національний центр аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова оголошує початок прийому робіт учнів до ХХІІІ Всеукраїнської конференції-конкурсу науково-дослідних робіт «ЗОРЯНИЙ ШЛЯХ».
Запрошуємо здобувачів освіти долучитися до заходу, який відбудеться 21-25 квітня 2025 року.
Метою Конференції-конкурсу є розвиток зацікавленості здобувачів освіти у поглибленому вивченні космічного простору, обмін знаннями та інформацією в галузі астрономії, фізики, природних явищ та екології Космосу, технічної творчості та ракетно-космічного моделювання тощо.
Детальна інформація за покликанням.