Курс «Кібербезпека» (2)

Тренінг «Європейський Союз та Україна: компетентний учень»

Національний центр “Мала академія наук України” спільно з Волинським національним університетом імені Лесі Українки проводять черговий тренінг “Європейський союз та Україна: компетентний учень” в рамках реалізації проєкту “Центр досконалості Жана Моне «Волинський центр європейських студій: зелене та безпечне сусідство»” програми ЄС Еразмус+.”
Програмою тренінгу передбачено 24 заняття, на яких учасники детально ознайомляться з історією становлення і розвитку Європейського Союзу, особливостями його економічного, політичного та культурного розвитку, а також розглянуть взаємини України та ЄС.
Коли: з 23 січня до 30 квітня (два заняття в тиждень, детальний розклад занять буде надіслано зареєстрованим учасникам на електронні пошти, вказані у формі реєстрації).
Тривалість заняття: 80 хв.

Як: онлайн, через платформу Zoom.

Для кого: учні 9-11 класів

Для реєстрації необхідно до 21 січня 2025 року заповнити онлайн анкету  та виконати ввідне тестування (покликання на тестування розміщене в анкеті), для визначення рівня обізнаності у тематиці тренінгу.

Курс «Кібербезпека»

Курс «Кібербезпека» в межах Всеукраїнської школи інформаційних технологій Малої академії наук

Національний центр «Мала академія наук України» спільно з Державним некомерційним підприємством «Державний університет «Київський авіаційний інститут» у період з 15 до 24 січня 2025 року планують проведення курсу «Кібербезпека» в межах Всеукраїнської школи інформаційних технологій Малої академії наук.
Метою програми є формування у школярів розуміння важливості кібербезпеки, базових знань та навичок у цій сфері, а також мотивації до подальшого професійного розвитку в галузі кібербезпеки.
До участі запрошуються здобувачі освіти 9–11 класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти.
Для реєстрації необхідно до 14 січня 2025 року заповнити онлайн-анкету за покликанням
Навчання буде здійснюватися з використанням дистанційних технологій згідно затвердженого графіка (доступ до відповідних електронних ресурсів буде надісланий зареєстрованим слухачам на електронні адреси, зазначені під час реєстрації в період до 14 січня 2025 року).
За результатами навчання кращі слухачі будуть запрошені на очний навчальний курс на базі кіберполігону Cyber Range UA (TBC) ДНП «ДУ «Київський авіаційний інститут» навесні 2025 року.
У світі цифрових технологій

У світі цифрових джунглів

Пропонуємо коротку, але повчальну історію від українського дитячого письменника Євгена Погорєлова.

«У світі цифрових джунглів»  — це захоплива розповідь, яка мотивує дітей бути більш обачними в інтернеті  та пам’ятати про всі небезпеки, які приховує цифровий світ.

Шановні колеги!

Всеукраїнський конкурс юних дослідників “Кристали”

Національним центром “Мала академія наук України” спільно з Львівським національним університетом імені Івана Франка та комунальним закладом Львівської обласної ради “Львівська обласна Мала академія наук учнівської молоді” у березні – травні 2025 року буде проведено Всеукраїнський конкурс юних дослідників “Кристали” імені Євгена Гладишевського (умови участі у конкурсі буде розміщено на сайті).

До участі в заході запрошуються здобувачі освіти закладів загальної середньої освіти.

Для участі у відбірковому (заочному) етапі конкурсу необхідно:

здобувачам освіти віком від 6 до 12 років – до 01 лютого 2025 року заповнити онлайн заявку за покликанням

здобувачам освіти віком від 13 до 18 років – до 20 березня 2025 року заповнити онлайн заявку за покликанням та надіслати тези наукових досліджень на тему “Кристали: від тальку до амазу” українською або англійською мовами на електронну адресу crystals.lviv@gmail.com

 

клуб

Клуб з розвитку мисленнєвих навичок “НавКОЛОмислення”

НЦ МАНУ запрошує здобувачів освіти до проєкту лабораторії з розвитку критичного мислення  – клубу з розвитку мисленнєвих навичок “НавКОЛОмислення”.

Клубні зустрічі у форматі інтерактивних практичних занять відбуватимуться один раз на місяць / 17.00-20.00.
Кожна подія матиме окрему форму реєстрації.
До клубу запрошують долучитися здобувачів освіти 12-18 років.
За активну взаємодію під час воркшопів учасники отримуватимуть сертифікати.
Третє заняття відбудеться
20 грудня “Чари українського Різдва: подорож у світ символів, традицій та цінностей”
Реєстрація за покликанням

52

Кіберперегони European CyberRace – 2024

У рамках участі у кіберперегонах European CyberRace – 2024, які цьогоріч відбуваються у співпраці McLaren та Cisco, Мережні академії Cisco Національного центру аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова, Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, ВСП «Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара» запрошують здобувачів освіти віком від 14 років долучитися до підсумковому вебінару «Learn-a-Thon CyberRace – 2024», який відбудеться  3 грудня 2024 року.

ПРОГРАМА ПІДСУМКОВОГО ВЕБІНАРУ «LEARN-A-THON CYBERRACE – 2024» 3 грудня 2024 року, 14:00 – 15:00

– Підсумки участі здобувачів освіти у «LEARN-A-THON CYBERRACE – 2024», оголошення переможців та призерів.

– «Знайомство з Харківським ІТ Кластером: нові можливостідля студентів».

– «Віртуалізація та хмарні сервіси – погляд фахівця».

Реєстрація учасників підсумкового вебінару

комп

Національний конкурс комп’ютерних проєктів «INFOMATRIX UKRAINE 2025»

15-16 березня 2025 року Національний авіаційний університет  у співпраці з КЗПО «Київська Мала академія наук учнівської молоді» проведе – Національний конкурс комп’ютерних проєктів «INFOMATRIX UKRAINE 2025».

Мета:  об’єднати комп’ютерні проекти, робототехніку та хакатон, зібрати молодих ентузіастів, які цікавляться IT-сферою, синергія найталановитішої молоді ІТ з України та світу, просування професійної досконалості, сприяння міжкультурному діалогу. В рамках конкурсу відбувається відбір до участі у Світовому фіналі Міжнародного конкурсу комп’ютерних проєктів «INFOMATRIX» м. Бухарест, Румунія. (World Final International computer project contest “INFOMATRIX”).

Для участі у змаганні учасники повинні представити власні завершені проєкти в галузі інформаційних технологій, програмування, апаратного управління, робототехніки. Подача заявок на участь триватиме до 00:00 16 лютого 2025 року. Реєстрація за посиланням

Cпецкурс для педагогів «Основи дистанційного зондування Землі аналіз космічних знімків в геоінформаційних системах»

Національний конкурс комп’ютерних проєктів «INFOMATRIX UKRAINE 2025»

15-16 березня 2025 року Національний авіаційний університет* у співпраці з КЗПО «Київська Мала академія наук учнівської молоді» проведе – Національний конкурс комп’ютерних проєктів «INFOMATRIX UKRAINE 2025».  Мета:  об’єднати комп’ютерні проекти, робототехніку та хакатон, зібрати молодих ентузіастів, які цікавляться IT-сферою, синергія найталановитішої молоді ІТ з України та світу, просування професійної досконалості, сприяння міжкультурному діалогу. В рамках конкурсу відбувається відбір до участі у Світовому фіналі Міжнародного конкурсу комп’ютерних проєктів «INFOMATRIX» м. Бухарест, Румунія. (World Final International computer project contest “INFOMATRIX”).

Для участі у змаганні учасники повинні представити власні завершені проєкти в галузі інформаційних технологій, програмування, апаратного управління, робототехніки. Подача заявок на участь триватиме до 00:00 16 лютого 2025 року. Реєстрація за посиланням

Переможці змагань отримають призи та подарунки від організаторів та партнерів заходу. Всі учасники та педагогічні керівники отримають сертифікати про участь. Відповідно до умов проведення кращі проєкти отримають право представляти Україну у Світовому фіналі у м. Бухарест, Румунія 22-26 травня 2025 року.

Cпецкурс для педагогів «Основи дистанційного зондування Землі аналіз космічних знімків в геоінформаційних системах»

Лекція “Фізіологія сну: Чому ми спимо та як це впливає на наш мозок і тіло?”

Національним центром «Мала академія наук України» буде проведено лекцію Фізіологія сну: Чому ми спимо та як це впливає на наш мозок і тіло?” в межах Всеукраїнського освітнього проєкту «День з професором».
 
Коли? 11 листопада о 15.00
Лектор: Кравченко Вікторія Іванівна, доцент кафедри фізіології та анатомії Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат біологічних наук.
До участі запрошуються здобувачі освіти 7–11 класів закладів загальної середньої освіти.
Для реєстрації необхідно заповнити онлайн анкету за посиланням
Лекції відбуватимуться у режимі онлайн на платформі «Zoom».
Cпецкурс для педагогів «Основи дистанційного зондування Землі аналіз космічних знімків в геоінформаційних системах»

Науково-популярні лекції в межах Всеукраїнського освітнього проєкту «День з професором»

Національним центром «Мала академія наук України» 11 та 22 листопада 2024 року буде проведено науково-популярні лекції в межах Всеукраїнського освітнього проєкту «День з професором».
11 листопада о 15.00 — Фізіологія сну: Чому ми спимо та як це впливає на наш мозок і тіло?
22 листопада о 17.00  Штучні джерела світла.
До участі запрошуються здобувачі освіти 7–11 класів закладів загальної середньої освіти. 
Для реєстрації необхідно заповнити онлайн анкету за посиланням
Лекції відбуватимуться у режимі онлайн на платформі «Zoom».