Всеукраїнський конкурс “Save Спадок”
Всеукраїнський конкурс “Екопогляд”
Від 1 жовтня 2024 року стартує реєстрація учасників Всеукраїнського конкурсу “Екопогляд”!
Курс «Функціональне програмування для математиків»
Лабораторія математичних наук НЦ МАНУ анонсує курс для школярів : онлайн-курс “Функціональне програмування для математиків” для учнів 8-11 класів початок у п’ятницю 27 вересня 2024 о 18:00.
В цьому курсі ви побачите як математичне поняття функції знайшло широке застосування у програмуванні та призвело до виникнення однієї з парадигм програмування. Навчитесь на практиці створювати і застосовувати чисті та лямбда функції для обробки даних. Ознайомитесь із основами функціонального програмування на мові Python. Отримаєте досвід створення та використання суперпозиції функцій та функцій вищого порядку.
Реєстрація за покликанням.
Науково-практична конференція «Професійний розвиток школярів заради майбутнього»
Національний центр «Мала академія наук України» 21 листопада 2024 року проведе Науково-практичну конференцію «Професійний розвиток школярів заради майбутнього» (далі – конференція) у форматі онлайн.
До участі у конференції запрошуються учні 7-11 класів закладів загальної середньої освіти, які мають власні (авторські) дослідження наукового спрямування за напрямами конференції.
Передбачається робота конференції за такими напрямами:
– Контроль якості харчових продуктів;
– Екологічні та санітарно-гігієнічні дослідження;
– Екологічно безпечні полімерні матеріали та технології;
– Переробка полімерних відходів.
Для участі у конференції просимо до 10 листопада 2024 року заповнити реєстраційну форму учасника та доєднати тези, оформлені згідно з вимогами.
Тези доповідей, представлені у зазначений термін і оформлені відповідно до поданих вимог, будуть опубліковані у збірці матеріалів конференції. За науковий зміст і якість поданих матеріалів відповідальність несуть учасники конференції.
Телеміст ЦЕРН-Київ-Донецька обласна МАН
Запрошуємо на Телеміст, який з`єднає Європейську організацію ядерних досліджень ЦЕРН (м. Женева, Швейцарія), Університет Цюриха з Національним Центром “Мала академія наук України” (м. Київ) та Донецьким територіальним відділенням Малої академії наук України.
Тема Телемосту – буде супер цікава для широкої аудиторії: “Як побачити народження Всесвіту на власні очі? Технології, що відкривають шлях до вивчення найменших частинок матерії”.
Модератор: Олександр Юров – провідний фахівець Національного центру “Мала академія наук України”, голова Всеукраїнського клубу почесних послів науки ЦЕРН в Україні.
Телеміст відбудеться 27 вересня 2024 року, початок – 15:00 (за київським часом).
Для участі -реєструйтеся онлайн за посиланням
Освітньо-наукові читання «Космічна Україна – країна майбутнього»
З метою розвитку системи аерокосмічної освіти в Україні, зацікавленості здобувачів освіти до поглибленого вивчення космічного простору, обміну знаннями й інформацією, формуванням наукового світогляду молоді, сучасного світосприйняття Космосу та майбутнього України, а також залучення молоді до науково-дослідницької роботи, Національний центр аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова, проводить Освітньо-наукові читання «Космічна Україна – країна майбутнього» в рамках комплексно-тематичного проекту «Космічне братство».
Запрошуємо Вас та здобувачів освіти закладу долучитися до Освітньо-наукових читань «Космічна Україна – країна майбутнього», які відбудуться 13-15 листопада 2024 року у форматі Google Meet-конференції.
Інформація щодо дати та часу проведення Читань та за собів онлайн-комунікацій буде додатково повідомлена на електронні адреси, які будуть вказані учасниками в гугл-формі.
До 13 жовтня 2024 року потрібно обов’язково:
– заповнити заяву через гугл-форму
– прикріпити до вищевказаної форми – матеріали доповіді щодо науково-дослідної роботи (електронний варіант)/
Детальна інформація за покликанням.
Всеукраїнський героїко-патріотичний мистецький конкурс “Нескорена. Незламана. Нездолана”
З 1 вересня по 31 жовтня буде проведено Всеукраїнський героїко-патріотичний мистецький конкурс “Нескорена. Незламана. Нездолана”.
До участі запрошуються учасники різноманітних вікових категорій.
Жанри для участі:
«ВОКАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО»
«ХОРЕОГРАФІЧНЕ МИСТЕЦТВО»
«ДЕКОРАТИВНО-УЖИТКОВЕ МИСТЕЦТВО» (ДУМ)
«ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО» (ОТМ)
«ТЕАТРАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО» (інсценізації, вистави, монолог, діалог)
«МИСТЕЦТВО СЛОВА, ЩО ЗВУЧИТЬ» (вірш, проза)
«МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО»
«ВІДЕОМИСТЕЦТВО» (ВМС)
«ФОТОМИСТЕЦВО» (ФТМ)
Детальна інформація за посиланням.
Цикл онлайн-зустрічей «Дива Всесвіту»
Національним центром «Мала академія наук України» з 22 вересня до 22 грудня 2024 року буде проводитись цикл онлайн-зустрічей «Дива Всесвіту» в межах Відкритої освітньої лабораторії (далі – курс). До участі запрошуються здобувачі освіти 3–7 класів закладів загальної середньої освіти. Для реєстрації необхідно до 20 вересня заповнити онлайн анкету за покликанням
Навчання буде здійснюватися з використанням дистанційних технологій у режимі онлайн за допомогою сервісу «Zoom (посилання буде надіслане учасникам на електронну адресу, зазначену під час реєстрації). «Захоплива географія» проходитиме щонеділі (14:30‒15:30),
«Онлайн-лекції з астрономії і космонавтики» – щонеділі (17:00‒18:00).
Докладну інформацію можна отримати за телефоном: 098 434 50 77 (Світлана Швець).
Онлайн-лекції «Просто про складне: наука дітям»
Національним центром “Мала академія наук України” у період з 01 жовтня до 24 грудня 2024 року буде проведено цикл онлайн-лекцій «Просто про складне: наука дітям» у межах Відкритої освітньої лабораторії (далі – цикл лекцій). До участі запрошуються здобувачі освіти 3-5 класів закладів загальної середньої освіти.
Для реєстрації необхідно до 1 жовтня 2024 р. заповнити онлайн-анкету за покликанням
Навчання буде здійснюватися з використанням дистанційних технологій у режимі онлайн на платформі «Zoom» (доступ до відповідного ресурсу буде надісланий учасникам на електронні адреси, зазначені під час реєстрації). Онлайн-лекцїї проходитимуть щовівторка (17.00-18.00). Програмою заходу передбачено інтерактивні лекції за різними науковими напрямами, ознайомлення із сучасними науковими досягненнями.
Детальна інформація за телефоном: (093) 511 39 33 (Олена ВЛАСЕНКО).
Практикум «Критичне осмислення джерел та історичні рефлексії»
Лабораторія з розвитку критичного мислення Національного центру “Мала академія наук України” запрошує здобувачів освіти 9-11 класів до участі у практикумі «Критичне осмислення джерел та історичні рефлексії (на матеріалах 1914-1918 рр.)», який відбудеться з 16 по 27 вересня 2024 року в дистанційному форматі.