Cпецкурс для педагогів «Основи дистанційного зондування Землі аналіз космічних знімків в геоінформаційних системах» (1)

Фахова студія «Професійний тест-драйв для підлітків»

Лабораторія “Культурної освіти та гуманітарних дисциплін” Національного центру “Мала академія наук” продовжує 3 сезон фахових студій «Професійний тест-драйв для підлітків».

Цього разу пропонують поринути у спортивну професію щоби разом із запрошеною спікеркою дізнатися детально про те, з чого починати кар’єру, як стати чемпіоном/кою і що конкретно для цього потрібно, куди вступати вчитися та як надихатися спортивним способом життя..
Тема зустрічі №7 – Хобі, що стало справою життя: навички керівниці спортивного клубу з художньої гімнастики

Спікерка –  Мосійчук Вікторія – тренерка та засновниця спортивного клубу художньої гімнастики “Victory”.  Займалася гімнастикою майже все своє життя – стартувала у 4 роки вихованицею МДЮСШ №1 у Вінниці, у 16 років почала працювати помічницею тренера у відомому регіональному клубі. Неодноразова чемпіонка міста і області, переможниця багатьох Всеукраїнських та міжнародних змагань.
Коли – 11 листопада
Час – 17.00-18.30
Де – онлайн зустріч – платформа зум, комунікаційна площадка – гугл клас.
Про що піде мова:
– про старт кар’єри та розвиток
– які особистісні якості потрібні
– що потрібно для того щоби стати успішним
– де навчатися та як підвищувати свою кваліфікацію
– про конкуренцію на ринку праці та перспективи працевлаштування
– бонуси та лайфхаки у спортивній професії
Cпецкурс для педагогів «Основи дистанційного зондування Землі аналіз космічних знімків в геоінформаційних системах»

Всеукраїнський конкурс учнівських робіт «Міжнародне гуманітарне право та права дитини в умовах війни»

Кіровоградська Мала академія наук учнівської молоді оголошує про Всеукраїнський конкурс учнівських робіт «Міжнародне гуманітарне право та права дитини в умовах війни».

Співорганізаторами конкурсу є Товариство Червоного Хреста України та Центральноукраїнський національний технічний університет.

Запрошуємо до участі здобувачів освіти 6-11 класів, які є мотивованими, креативними та бажають займатися науковою діяльністю.

Конкурс проводиться у 2-х номінаціях: творчі науково-пошукові роботи та соціальний відеоролик.

Етапи проведення:

  •  перший етап – до 22 листопада 2024 р. – підготовка конкурсних робіт у закладах освіти і реєстрація їх за посиланням
  •  другий етап – заочне оцінювання конкурсних робіт до 30 листопада 2024 р.;
  • третій етап – проведення підсумкової науково-практичної конференції – в он-лайн режимі (04-05 грудня 2024 р.), оцінка робіт відповідно до критеріїв оцінювання, визначення переможців та лауреатів Конкурсу – до 12 грудня 2024 року.

Детальніше про умови участі у Конкурсі на сайті Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді

Cпецкурс для педагогів «Основи дистанційного зондування Землі аналіз космічних знімків в геоінформаційних системах»

Курс з мистецтвознавства “Women’s art. Жіноче мистецтво: перевідкриття”

Національний центр “Мала академія наук України” з 11 по 27 листопада 2024 року планує проведення курсу “Women’s art. Жіноче мистецтво: перевідкриття” у межах Всеукраїнської профільної школи з мистецтвознавства Малої академії наук України.

Курс присвячено історії жіночого мистецтва XX-XXI століть та його художній мові. Сьогодні в багатьох інституціях Європи жіноче мистецтво “перевідкривають” для світу, аналізують, пишуть про нього дослідження та показують на багатьох виставках.  Ним захоплюються. Ми подивимось чи справді є якесь відмінне від чоловічого “жіноче мистецтво”? Що таке феміністичний art та для чого існує насправді? Як women’s art розвивається в Україні та хто є його представницями?

Зареєструватися на курс можна за покликанням до 10 листопада.

Шановні колеги!

Клуб з розвитку мисленнєвих навичок “НавКОЛОмислення”

Лабораторія з розвитку критичного мислення Національного центру “Мала академія наук України” запрошує здобувачів освіти 13-18 років долучитися до клубу “НавКОЛОмислення” та посилюватися у м’яких навичках через взаємодію та взаємонавчання.

Клуб “НавКОЛОмислення” це
  • спільнота мотивованих до (само)пізнання і (само)розвитку хлопців і дівчат;
  • екологічний простір для вільної думки і слова, пошуку і зростання, розуміння і сенсотворення;
  • тематичні зустрічі у форматі інтерактивних практичних занять;
  • тренування критичного, креативного, аналітичного мислення, філософського міркування, аргументації власної думки, майстерності мовлення, активного слухання, запитування, наукової дискусії та рефлексії; розвиток емоційного інтелекту, уміння ефективної комунікації, командної співпраці, вирішення проблемних задач;
  • мережування та інтелектуальне приятелювання ровесників, для яких мислення є мистецтвом

Клубні зустрічі організуються щомісяця на платформі Zoom.

Перше практичне заняття
“Шлях до себе (від самопізнання до самореалізації)”
відбудеться 25 жовтня 2024 року / 17.00-20.00
Шановні колеги!

Всеукраїнська школа з літературознавства

Курс з поглибленого вивчення української літератури «Сучасний літературний процес» у межах Всеукраїнської школи з літературознавства Малої академії наук відбудеться з 15 листопада до 10 грудня 2024 року.
Мета курсу – формування у школярів старшого віку наукового бачення трансформації літературних явищ перших десятиліть ХХІ ст.
Курс розрахований на учнів 9-11 класів.
Курс передбачає  заняття щоп’ятниці (15, 22, 29 листопада, 6 грудня) та підсумки у вівторок (10 грудня)  у режимі онлайн на платформі “Zoom”; консультації,  виконання завдань та підсумкове тестування в  “Google Classroom”.
Старт курсу -15 листопада  2024 року.
Тривалість заняття 90 хв.
Заняття щоп’ятниці о 17.00.
Для реєстрації заповніть, будь ласка, форму до 12 листопада 2024 року.
Шановні колеги! (1)

Всеукраїнське змагання з робототехніки «RoboTrack Challenge»

Триває реєстрація до участі у  Всеукраїнському змаганні з робототехніки «RoboTrack Challenge», яке відбудеться 07-10 листопада в місті Луцьк.

Терміни реєстрації продовжено до 21 жовтня (понеділок) за формою

З правилами проведення заходу можете ознайомитись за посиланням

 

 

Шановні колеги!

Курс “Сучасні напрямки лінгвістичних досліджень”

Курс “Сучасні напрямки лінгвістичних досліджень” у рамках Всеукраїнської філологічної школи Малої академії наук для учнів 9-10 класів заплановано з 21 жовтня по 08 листопада 2024 року.
Програма курсу розрахована на учнів 9-10 класів і передбачає залучення учасників курсу до попереднього опрацювання тем, що є актуальними в дальшій науково-дослідницькій роботі.    .
Курс передбачає 5 онлайнових занять (3 тижні) та навчання і самостійну роботу в Google Classroom. Старт курсу – 21 жовтня 2024 року.
Особливістю програми курсу є те, що учасниками можуть бути лише ті вихованці, хто в майбутньому (чи зараз) планує розпочати науково-дослідницьку роботу з української мови чи лінгвістики в цілому, володіє достатнім рівнем знань з української мови, що дозволить глибше опанувати відмінність власне лінгвістичних та лінгвістичних з додатковою спеціалізацією сфер, підготуватися до власного наукового дослідження.
Зареєструватися можна за покликанням.
Шановні колеги!

Всеукраїнська профільна школа з української культури «МОВА, (мово)ТВОРЕННЯ, (мово)ЗНАВЦІ»

До Дня української писемності та мови лабораторія з розвитку критичного мислення Національного центру «Мала академія наук України» запрошує здобувачів освіти до участі у Всеукраїнській профільній школі з української культури Малої академії наук  «МОВА, (мово)ТВОРЕННЯ, (мово)ЗНАВЦІ», яка відбудеться в дистанційному форматі з 26 жовтня по 3 листопада 2024 року.

Школу побудовано на нетрадиційному підході до вивчення мови, адже говоритимемо далеко не лише про мову, а про мовну культуру і феномен мови, філософію мови та мовопостання, мовні сенси, зрештою – про мовоусвідомлення та самоідентифікацію.

Детальна інформація про подію та реєстрація

Шановні колеги!

Цикл лекцій “Дивовижний світ матеріалів та технологій”

Національний центр “Мала академія наук України” спільно з Навчально-науковим інститутом матеріалознавства і зварювання ім. Є.О.Патона Національного технічного університету України ім. Ігоря Сікорського у період з 17 жовтня до 19 грудня 2024 року буде проведено цикл лекцій “Дивовижний світ матеріалів та технологій”.

До участі запрошуються здобувачі освіти 8-11 класів закладів загальної середньої освіти.

Під час лекційного курсу будуть детально розглянуті нові тенденції розвитку створення матеріалів та технологій. Викладачі Інституту матеріалознавства і зварювання ім. Є. О. Патона Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського» прочитають науково-популярні лекції про створення та використання нових матеріалів та технологій.

Зареєструватися необхідно до 17 жовтня  за покликанням

Шановні колеги!

Всеукраїнський відкритий інтерактивний конкурс «МАН-Юніор Ерудит»

Національний центр “Мала академія наук України” у листопаді-грудні 2024 року проводить Всеукраїнський відкритий  інтерактивний конкурс «МАН-Юніор Ерудит».

До участі у конкурсі запрошуються здобувачі освіти 5-11 класів закладів загальної середньої освіти, вихованці закладів позашкільної освіти, слухачі закладів професійної (професійно-технічної) освіти.
Для участі у конкурсі необхідно до 10 листопада 2024 року зареєструватись за покликанням
Детальна інформація – за телефонами:  (097) 234-50-94  (Світлана Білоус),  +38 063 948-6512 (Ірина Довгалюк)
Детальніше про конкурс “МАН-Юніор Ерудит” також можна буде дізнатися також на семінарі-практикумі педагогічних працівників  обласних малих академій наук учнівської молоді – координаторів конкурсів «МАН-Юніор Ерудит» і «МАН-Юніор Дослідник», що відбудеться 11-13 жовтня 2024 року. 
Реєстрація на семінар за покликанням